ASIR MOBİLYA

Üçyüz kişiyi aşkın uzman kadrosu ile 35.000 m2 kapalı alanı ile, oturma grupları,ahşap mobilyalar ve modüler mobilya sektöründe hizmet vermektedir.Son teknolojik makinalarda,cnc makinalarla bant ve konveyor sistemli üretim modeli ile müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayarak, ürünlerde ergonomi, tasarım,kalite-fiyat oranı ve ekoloji kavramlarını ön planda tutmuştur.

BİZE ULAŞIN
  • Adres: Organize Sanayi Bölgesi
    24.Cadde No:57 Melikgazi KAYSERİ
  • Telefon: +90 352 322 1082 - 444 4 860
  • Email: asir@asirmobilya.com.tr

Çanakçıoğlu Grup,1955 yılından günümüze iskelet,berjer,soft grubu ve modüler mobilyaları sistemleri alanında hizmet vermektedir.Kurulduğu günden bugüne istikrarlı performansı,entegre üretim anlayışı ve yatırım odaklı yaklaşımları ile sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.
Çanakçıoğlu Grup günümüzün parlayan yıldızı ASIR MOBİLYA’nın da bulunduğu şirketler topluluğunun güçlü temellerini atmış bulunmaktadır. Dünya pazarında, faaliyetlerini başarı ile sürdüren Çanakçıoğlu Grup, aynı alanda faaliyet gösteren birçok firma ile çalışarak ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.
Üçyüz kişiyi aşkın uzman kadrosu ile 35.000 m2 kapalı alanı ile, oturma grupları,ahşap mobilyalar ve modüler mobilya sektöründe hizmet vermektedir. Son teknolojik makinalarda,cnc makinalarla bant ve konveyor sistemli üretim modeli ile müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayarak, ürünlerde ergonomi, tasarım,kalite-fiyat oranı ve ekoloji kavramlarını ön planda tutmuştur.
Sürekli yenilik arayışında olan üretim mühendislerimiz,estetik ve ahengi bir arada tutan AR-GE birimimiz daima siz değerli müşterilerimizin göz zevkine hitap etmeyi hedeflemiştir.Bu hedefimizin başarıları sizlere aittir.

" Kendinizi değerli hissedin, çünkü biz bunu düşünüyoruz."